We blijven maar verkeerd tellen

Belgium9,72611.42851.51
United Kingdom43,23066.49650.18
Spain28,32746.72606.27
Italy34,67860.43573.84
Sweden5,23010.18513.59
France29,69466.99443.28
USA124,251327.17379.78
Ireland1,7274.85355.83
Netherlands6,10017.23354.01
Peru8,76131.99273.87
Brazil54,971209.47262.43
Chile4,90318.73261.78
Ecuador

4,34317.08254.21
Meer gegevens bij: https://www.statista.com/statistics/1104709/coronavirus-deaths-worldwide-per-million-inhabitants/

Tweede kolom: totaal aantal bevestigde doden, derde kolom: tweede inwonersaantal, vierde kolom: aantal doden per miljoen inwoners.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

14 − 11 =

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.